Головна
Контакти
Мапа сайту
ua
ru
en
de
Про нас
Номери
Контакти
Галерея
Кафе-бар
Новини

Новини

Замок Шенборнів

2014-08-26
  Елегантний мисливський палац-замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачева. Австрійський архієпископ Л. Ф. Шенборн в 1728 р. отримав в подарунок від імператора Карла VI великі землі в р-ні Мукачево, які в 1711 р. були відібрані у князя Ференца II Ракоці - лідера антигабсбурзького повстання. Нові власники вибрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань і побудували дерев'яний мисливський замок. У 1890-95 рр.. Е.-Ф. Шенборн збудував на його місці чудовий кам'яний замок-палац. 
  Романтичний вигляд французьких замків епохи Людовика XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики і ренесансу. За основу проекту взято астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати відповідають кількості тижнів, а 12 входів - кількості місяців. Будівля прикрашають численні башточки, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. На часовий вежі можна бачити фамільний герб Шенборнів з левом і короною. Частково збереглися інтер'єри з парадними сходами і каміном. Палац розташований в центрі англійського парку площею 19 га з природним ландшафтом, де зустрічаються рідкісні породи дерев і кустраніков: самшит, сакура, веймутова сосна, канадська ялина. Обриси паркового ставка повторюють карту Австро-Угорщини. На відпочинок і полювання в угіддях Шенборнів щоосені з'їжджалася знати зі всієї Європи. 
  З 1946 р. на території маєтку був відкритий клінічний санаторій "Карпати", де лікують серцево-судинні захворювання. Є бювет з мінеральною водою "Поляна Купель". Будівля палацу Шенборнів в даний час є одним з корпусів санаторію. Внизу біля дороги знаходиться залізнична станція "Санаторій Карпати", яка виконана в тому ж романтичному стилі, що і палац.

  Якщо Ви будете в Мукачеві, то просто зобов’язані сходити на прогулянку по території замку. Біля замку є невеличке озеро в якому мешкає сімя лебедів. Замок знаходиться на відстані 15 кілометрів від готелю «Магнат» Мукачево.

 #Готель Мукачево


Бар
     
   
     
Кафе
     
   
     
Номери
     
   
     
GISMETEO: Погода по г.Мукачево
© 2010-2018 Готель Отель Мукачево Гостиница
тел.факс: +38 (03131) 3-90-39
моб.тел: +38-050-372-62-61
Кафе-бар: +38 (03131) 5-15-51
Alexander Dudinets design, development and support, @macik.